W dzisiejszych czasach coraz częściej piszemy sobie listy z kolejnymi elementami do odhaczenia: nauczyć się grać na nowym instrumencie, przebiec triatlon, nauczyć się biegle mówić po francusku, ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych - lista nie kończy się nigdy. Wszystko to fajnie brzmi w teorii, ale praktyka szybko rewiduje nasze plany. Na szczęście w kwestii pielęgnacji skóry nie trzeba posuwać się do rozwiązań ekstremalnych - dodanie krótkiego, ale jakże ważnego etapu oczyszczania zmienia wszystko.

Zaufaj nam, wszystkie to znamy: łatwo jest chwycić chusteczki do twarzy, zetrzeć makijaż i nic więcej nie robić. Jednak nie jest to odpowiedni sposób usuwania makijażu i nie pozostaje bez wpływu na kondycję naszej skóry. A to oznacza dwie dodatkowe minuty na jej oczyszczanie. Wybierz spośród dwóch wyjątkowo skutecznych opcji: Advanced Night Micro Cleansing Balm posiada unikalną konsystencję balsamu, która w kontakcie ze skórą przekształca się w jedwabisty olejek, a po wmasowaniu - w mleczną emulsję. Jeśli wolisz więcej piany, Advanced Night Micro Cleansing Foam przybiera postać miękkiej pianki, którą łatwo się zmywa i która pozostawia skórę oczyszczoną. Obie formuły skutecznie oczyszczają skórę.

Odniósłszy to drobne zwycięstwo, idź za ciosem i nałóż na twarz serum Advanced Night Repair, by ją nawilżyć, zregenerować i ograniczyć główne oznaki starzenia. A potem możesz już odhaczyć kolejny punkt na swojej liście - "Nieskazitelna cera".

Top