October 1,

Wszyscy dobrze wiemy, że nie ma czegoś takiego jak "idealny poranek". Można z czystym sumieniem powiedzieć, że słowo "poranek" stoi w jawnej sprzeczności ze słowem "idealny". Instruktorka fitnessu i specjalistka od jogi Heather Lilleston całkowicie się z nami zgadza. To zresztą swoistego rodzaju motto założycielskie jej firmy - Yoga For Bad People - która organizuje i prowadzi nieprzesadnie przytłaczające obozy jogi na całym świecie.

Jak wyjaśnia Heather istnieje słynny cytat dotyczący jogi zgodnie z którym jednym z najpoważniejszych problemów jest “zbyt rygorystyczne przestrzeganie reguł.” Stąd slangowe określenie “bad” iw nazwie jej firmy—gdyż podobnie jak idealny poranek idealny sposób na uprawnianie jogi po prostu nie istnieje.

Jednak Lilleston zdecydowanie znalazła na nią sposób, poświęcając chwilkę na krótką medytację i stretching przed wskoczeniem pod prysznic. Nie zapomina również o odżywieniu skóry niejako od wewnątrz, zaczynając od koktajlu z superżywności oraz głęboko nawilżających produktów Revitalizing Supreme+ products. Podobnie jak odżywcze smoothies Supreme+ zawiera ekstrakt z drzewa moringa, który zwiększa poziom naturalnego kolagenu i elastyny w skórze. (Moringa zawiera również więcej wapnia niż mleko, więcej witaminy A niż marchew i więcej witaminy C niż pomarańcze.)

Obejrzyj nagranie Lilleston, a może zyskasz źródło inspiracji nawet jeśli nie budzisz się na zalanej słońcem plaży.

Top