January 1,

Pure Color Envy Lip Care
 

Pomyśl o tym, co Twoje usta dla Ciebie robią: dzięki nim możesz powiedzieć dokładnie to, co chcesz, pocałować tych, których kochasz a nawet zagwizdać ulubioną melodię, gdy jest Ci wesoło. Nadszedł czas, by za to wszystko im się odwdzięczyć. Poznaj Pure Color Envy Lip Care Collection, w skład której wchodzą Color Replenish Lip BalmLip VolumizerLip Repair PotionNighttime Rescue Lip Oil-Serum. Oto jak (i kiedy) je stosować.

1. Bomba nawilżająca
Podaruj ustom dodatkową dawkę nawilżania w postaci balsamu Color Replenish Lip Balm. Zawarty w nim kwas hialuronowy przyciąga i zatrzymuje wilgoć, a formula wchodzi w reakcję z Twoimi ustami nadając im spersonalizowany odcień różu. Produkt można stosować samodzielnie, jako warstwę nawilżenia pod pomadkę lub dla odświeżenia skóry w ciągu dnia.

2. Instagramowe usta
Formuła Lip Volumizer nie tylko nadaje ustom spersonalizowany odcień różu. Ona łaskocze! Łaskotanie zapewnia efekt optycznego powiększenia, a produkt idealnie nadaje się pod stosowaną na co dzień szminkę. Efekt? Nawilżone usta o pięknym kształcie. Produkt można również stosować bezpośrednio na usta.

3. Odnowa z prawdziwego zdarzenia
Lip Repair Potion to kompleksowa formuła naprawcza, która odżywia, odbudowuje i zmiękcza skórę ust. Stosuj ją za każdym razem, gdy pragniesz dodać blasku swojemu uśmiechowi. Zaufaj nam - Twoje usta ją docenią!

4. Prześpij się z tym
Najnowszy nabytek w serii Lip Care - Nighttime Rescue Lip Oil-Serum - to rewitalizująca kuracja na noc, która naprawia uszkodzenia skóry ust powstałe w ciągu dnia. Pamiętaj, że rozmowa, jedzenie, picie i oczywiście nakładanie szminki to sporo pracy dla Twoich ust! Pozwól im zatem odpocząć i zrelaksować się w nocy z naszą nową, luksusową formułą zawierającą naturalnie pozyskiwane olejki z kamelii, róży i lawendy.

Top