December 21,

Nikogo nie powinno dziwić, że tegoroczny Sylwester nie będzie w żadnej mierze przypominał dotychczasowych. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zrobić się na bóstwo i bawić się tak dobrze, jak to tylko możliwe! Wypróbuj produkty, bez których Ty, a przynajmniej Twoja skóra nie będzie mogła się obejść i rozpocznij mocnym akcentem nowy, lepszy rok.

Zanim nałożysz na skórę sylwestrowy brokat, zastosuj odrobinę Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex.Odświeżajacy kremożel błyskawicznie nawilża skórę i dodaje jej blasku. Regularne stosowanie produktu tylko spotęguje efekt. Obdarzony silnym działaniem i chroniony patentem kompleks redukuje drobne linie, obrzęk oraz cienie pod oczami. Niech zeszłoroczny bagaż ciężkich doświadczeń pozostanie tam, gdzie jego miejsce - w starym, odchodzącym roku! Aby przygotować skórę na zdrowy blask nałóż na nią następnie zawartość dozownika of Advanced Night Repair

Dzięki całodobowej trwałości Double Wear Stay-in-Place Makeup, sylwestrowa impreza może przeciągnąć się do późnych godzin pierwszego dnia nowego roku (nie myśl, że namawiamy Cię do tak intensywnej zabawy:-), a nieskazitelna cera będzie bawić się razem z Tobą!

Nawet, jeśli spędzasz Sylwestra w domowym zaciszu w spodniach od dresu lub szlafroku, Twoje usta mogą "ubrać się" wystrzałowo w szminkę w najodważniejszym kolorze.Pure Color Envy Sculpting Lipstick   w kolorze Speak Out to idealny na imprezy róż, który ożywi każdą karnację i przygotuje Twój całus na pożegnanie roku.

Top