Zainspiruj się trendem Cloud Skin, który idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu walentynkowego makijażu. Cloud Skin Makeup to trend, który pokochały gwiazdy i celebrytki na całym świecie za jego naturalne i świetliste wykończenie. Trend wyróżnia się niezwykle nawilżoną skórą, dlatego kluczowe produkty poza pielęgnacją to nawilżająca baza pod makijaż i podkład rozświetlający. Całość makijażu ma być świeża i odrobinę w typie nude makeup, dlatego ważne, aby wszystkie produkty nakładać cienkimi warstwami.

Sprawdź jak krok po kroku wykonać makijaż

1. Na przygotowaną skórę nałóż bazę Futurist Aqua Brilliance, aby spotęgować efekt nawilżonej skóry, następnie nałóż podkład Double Wear Sheer (podkład nakładaj gąbką typu blender, wmasuj palcami lub aplikuj pędzelkiem).
2. Nałóż odrobinę korektora Double Wear Flawless w wewnętrznym kąciku oka wzdłuż doliny łez i zewnętrznym kąciku a następnie wklep go palcami.
3. Nałóż odrobinę korektora Double Wear Flawless na środku czoła, grzbiecie nosa i na brodzie, aby uzyskać bardziej matowe wykończenie w strefie T.
4. Nałóż róż do policzków Envy Sculpting Blush w odcieniu np. 310 Peach Passion i delikatnie wmasuj go swoim aplikatorem, którym nakładałaś podkład, aby efekt był bardziej mglisty i miękki.
5. Na powieki nałóż odrobinę cielistego-matowego cienia z palety 01 Rebel Petals lub odrobinę różu do policzków, aby lekko podkreślić oczy i dodać im świeżego blasku.
6.Wytuszuj rzęsy tuszem Sumptuous Extreme (cienką warstwą).
7. Na usta nałóż pomadkę Illuminating Shine w odcieniu Imaginary.
Produkty Użyte W Trendzie

Cloud Skin

Top