Kształtuj z nami przyszłość świata urody

Od pokoleń widzimy piękno dookoła nas i chcemy zachować je dla przyszłych pokoleń.

Zainspirowani przez naszą założycielkę, Estée Lauder z pasją reprezentujemy kobiety z całego świata. To dlatego tworzymy produkty najwyższej jakości, w sposób odpowiedzialny, dbając o dobro lokalnych społeczności.

Zdrowie i bezpieczeństwo globalnej społeczności Estée Lauder jest dla nas priorytetem.
Nasze niezwykle wyśrubowane standardy prowadzą nas do ciągłych rewizji i ponownej
oceny wszystkich produktów, które oferujemy światu — począwszy od składników,
które zamierzamy i których nie zamierzamy stosować, a skończywszy na opakowaniu,
które zyskuje sobie stałe miejsce w rytuałach pielęgnacyjnych naszych klientek. Od 1946 r.
jesteśmy liderem w opracowywaniu formuł opartych na zasadach wysokiej efektywności oraz świadomego doboru technologii.
Mierzymy sukces nie tylko jednymi z najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa,
ale też niezmiennym spełnianiem wciąż zmieniajacych się wymogów organów rządowych, regulacyjnych i
naukowych na całym świecie oraz ewoluujących preferencji naszych klientów.

Naszą nieustającą misją jest -i zawsze będzie- oferowanie tego, co najlepsze wszystkim, którzy nam zaufali oraz
wspieranie środowiska, w którym żyjemy. Jako marka, która dała początek Grupie Estée Lauder Companies stanowimy przykład tego,
co można zrobić dziś i jutro na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.

Transparentne składniki

Dysponujemy Glosariuszem Składników , opisującym najważniejsze, wysokoefektywne składniki naszych produktów oraz oferowane przez nie skórze korzyści, zapewniając Ci kompletne źródło wiedzy o naszych kosmetykach.

Ekologiczne opakowania

Do 2025 r. 75-100% naszych opakowań spełniać będzie co najmniej jedno z kryteriów tzw. “5 R”: odnawialne (recyclable), uzupełnialne (refillable), wielokrotnego użytku (reusable), pochodzące z odzysku (recycled)lub odzyskiwalne (recoverable). Dążąc do osiągnięcia tego celu, zamierzamy zwiększyć w naszych opakowaniach aż do 50% udział materiałów do ponownego przetworzenia uzyskanych od konsumentów. W miarę możliwości minimalizujemy również ilość kartonowych opakowań zewnętrznych i papieru stosowanego do opakowywania oraz w produkcji naszych kosmetyków. Naszą ambicją jest uzyskanie do 2025 r. 100%-owego wskaźnika certyfikacji FSC dla naszych ekologicznych i odzyskiwalnych opakowań.

Odpowiedzialne pozyskiwanie składników

Nasze kosmetyki produkujemy na bazie składników i materiałów pozyskiwanych na całym świecie, współpracując z rozległą i zróżnicowaną sieciądostawców. W związku z powyższym dokładamy wszelkich starań, by dobierać składniki odpowiedzialnie oraz z uwzględnieniem ich potencjalnego wpływu na ludzi i środowisko naturalne. W ten sposób pragniemy nieustannie optymalizować nasze praktyki w zakresie pozyskiwania składników, wykazując się jednocześnie wrażliwością na potrzeby lokalnych społeczności, w których funkcjonujemy. Nasze zasady i programy wpisują się w głęboko zakorzenione wartości i wieloletnie dziedzictwo odpowiedzialności społecznej.

Energia i Emisja

W 2020 r. Estée Lauder Companies osiągnęła swój cel w postaci zerowej emisji netto uzyskując energię na prowadzenie działalności produkcyjnej na całym świecie w 100% ze źródeł odnawialnych. Nasza firma zrealizowała również kolejny cel w postaci ustanowienia opartych na podstawach naukowych limitów emisji w zakresach 1, 2 i 3, co umożliwia nam podejmowanie jeszcze bardziej odpowiedzialnych decyzji w ramach walki ze zmianami klimatycznymi. Ponadto Grupa Estée Lauder Companies uruchomiła instalację fotowoltaiczną obejmującą 4,224 paneli w swoim nowojorskim centrum produkcyjno-badawczym na Long Island i podpisała umowę na dostawę 22 MW energii wiatrowejz farmą wiatrową z Oklahomy, która to energia odpowiadać będzie za ponad połowę dostaw energii elektrycznej pozyskiwanej z odnawialnych źródeł przez naszą firmę na całym świecie.

Działalność dobroczynna

Wrażliwi na potrzeby kobiet w różnym wieku, o różnej przynależności etnicznej i pochodzeniu, realizujemy szereg programów i grantów skoncentrowanych na zdrowiu i edukacji, które przyczyniają się do poprawy warunków życia milionów osób na całym świecie. Zaangażowanie macierzystej spółki naszej Grupy w Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi pozwoliło nam zgromadzić ponad 89 mln USD na działalność badawczą, edukacyjną oraz opiekę medyczną. Marka Estée Lauder jest również głęboko zaangażowana w ideę wspierania kobiet w drodze połączenia kosmetologii z technologią. W ramach współpracy z naszą globalną ambasadorką Karlie Kloss i jej organizacją nonprofit Kode With Klossy (Koduj z Klossy) finansujemy odbywające się co roku obozy szkoleniowe dla początkujących programistów i programistek zapewniamy możliwości stażu uczestnikom szkoleń.W 2020 r. marka Estée Lauder Brand rozpoczęła współpracę z NAACP Legal Defense Fund w ramach wsparcia dla ruchu Black Lives Matter. Dążymy i będziemy dążyć do zmian i optymalizacji naszej kultury wewnętrznej oraz poszerzania i rozwoju możliwości zawodowychnaszych czarnoskórych pracowników oraz poprawy ich reprezentatywnościwśród naszego personelu.

Top