Dołącz do naszej inicjatywy #jESTEEmSobą

Jako kobiety bardzo często ulegamy stereotypom. Bywa, że już jako małe dziewczynki jesteśmy zaszufladkowane w ramy bycia grzecznymi, wychodzącymi naprzeciw oczekiwaniom otoczenia i poruszającymi się w granicach narzuconych nam przez społeczeństwo.

#jESTEEmSobą to projekt, dzięki któremu chcemy wspierać wszystkie kobiety w budowaniu pewności siebie, bez względu na oczekiwania stawiane nam przez innych, życiowe wybory czy też utarte stereotypy. Chcemy, aby każda z nas z dumą kroczyła przez swoje życie ze świadomością swojej ogromnej wartości.

Jako marka Estée Lauder zawsze chcemy być blisko kobiet i w jak najlepszy sposób odpowiadać na ich potrzeby, dlatego wraz Kołem Naukowym Uniwersytetu SWPS przeprowadziliśmy badanie na temat poczucia własnej wartości oraz pewności siebie wśród kobiet.
To badanie oraz jego wyniki były dla nas inspiracją do stworzenia projektu jESTÉEm sobą.

CELE BADANIA

METODOLOGIA BADANIA

WYNIKI BADANIAFundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, której misją jest promowanie przedsiębiorczych postaw i kompleksowe wspieranie kobiet oraz młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Sukces Pisany Szminką działa aktywnie za pomocą social media oraz portalu sukcespisanyszminka.pl, także a realizuje innowacyjne programy i szeroko zasięgowe kampanie społeczne. Do flagowych projektów organizacji należą: program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, ogólnopolski konkurs Bizneswoman Roku, Fun. Tech. Future oraz YEP.Academy aktywizujący młodych ludzi, a także kampanie społeczne #StaćMnieNaSukces, #SukcesWMojejNaturze, #NiePrzepraszamZa, #PozwolWybrać.
Każde 10 PLN ze sprzedaży limitowanej edycji kultowego podkładu Double Wear Stay-in-Place zostanie przekazane na realizację programu Sukces TO JA, wspierającego rozwój i przedsiębiorczość kobiet. Jest to największy ogólnopolski program wzmacniania aktywności zawodowej Polek, dedykowany kobietom chcącym powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę oraz tym, które chcą zdobyć wiedzę oraz kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up. W Sukces TO JA zaangażowało się już ponad 120 ekspertów oraz przeszkolono ponad 700 000 kobiet. W ramach programu dostępne są bezpłatne kursy online, webinary, podcasty oraz e-booki, które wspierają w rozwoju osobistym i zawodowym.

POZNAJ PODCAST MYOLA, STWORZONY PRZEZ FUNDACJĘ SUKCESU PISANEGO SZMINKĄ

MyOla to mobilna przyjaciółka, mentorka i doradczyni biznesowa w Twojej kieszeni. Pomoże Ci być szczęśliwą ze sobą, z innymi i w biznesie. Wśród podcastów MyOla znajdziesz programy rozwoju, ćwiczenia oddechowe i medytacyjne oraz pomoc w kryzysowych sytuacjach.

Poznaj cykl spotkań „jESTÉEm sobą”, stworzony przy współpracy z HerImpact oraz gośćmi specjalnymi!


Poczucie własnej wartości jest ściśle związane z ogólnym poczuciem zadowolenia z życia. Nie zależy ono od naszych umiejętności, osiągnięć, sukcesów ani statusu społecznego. Zależy przede wszystkim od naszego stosunku do samej siebie. Dlatego powstał cykl spotkań #jESTEEm sobą, w którym omawiamy jakie czynniki mogą wpływać na poczucie własnej wartości, jakie są determinanty pewności siebie i czy zmieniają się to w ciągu naszego życia oraz czy dbanie o swój wygląd bądź makijaż może skutecznie wpłynąć na samoakceptację. Cykl składa się z 4 spotkań, które nawiązują do badania nad poczuciem własnej wartości przez młode kobiety, przeprowadzonego przy współpracy z działem badawczym Koło Naukowe Psycholog w Biznesie Uniwersytetu SWPS W Warszawie pod nadzorem Prof. Dr Hab. Andrzeja Falkowskiego.

Rozmowy z gośćmi prowadzi Nicole Petters z HerImpact.

PRODUKTY Z LIMITOWANEJ EDYCJI ZNAJDZIESZ W

SALONACH FIRMOWYCH


Obserwuj nasze działania na naszej stronie i w social media: @esteelauderpoland

#jESTEEmSobą

Top