PIĘKNO: Porady eksperta

Rzęsy górą

Mając tak duży wybór produktów, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób. Oto ulubieńcy miesiąca.

Ciekawostka: Aby osiągnąć tak niesamowity efekt, Victoria Beckham uwielbia, aby podczas sesji makijażyści tuszowali każdą rzęsę z osobna. To właśnie ta precyzyjna aplikacja zainspirowała Victorię Beckham do stworzenia absolutnie wyjątkowej maskary, trafnie nazwanej Eye Ink.

Dla kobiet, które tuszują rzęsy jednym pociągnięciem szczoteczki, dla kobiet, które lubią nakładać maskarę warstwami oraz dla kobiet, które doczepiają rzęsy, Victoria Beckham stworzyła idealny produkt, który znakomicie podkreśli piękno ich rzęs i zapewni im długotrwały, spektakularny efekt. Tusz zwiększa objętość rzęs, wydłuża je i nie rozmazuje się. Tylko od Ciebie zależy, ile produktu użyjesz, aby dodać im ekstremalnej objętości, unieść je, wydłużyć, czy pokryć tuszem każdą rzęsę bez wyjątku.

Możesz – na wzór Victorii – trzymać szczoteczkę pionowo i tuszować każdą rzęsę oddzielnie niczym prawdziwa artystka. Ponieważ niezależnie od tego, czy jesteś na planie czy w realnym świecie, pamiętaj, że długie rzęsy nigdy nie wyjdą z mody. Wszystkie potrzebujemy odrobiny elegancji w życiu, nieprawdaż?

Produkty z artykułu

Top