PIĘKNO: MAKIJAŻ

Jedyny w swoim rodzaju – wieczorowy makijaż oczu

Obojętnie, czy jesteś w piżamie, czy balujesz na mieście (czy obie te rzeczy na raz!), ten makijaż sprawdza się w każdych okolicznościach. Razem z DJ Chelsea Leyland naucz się robić „kocie oko”, dzięki czemu będziesz zawsze wyglądać bosko.

PIĘKNO

Bycie DJ-em oznacza życie w świecie glamour. Nie tylko dostajesz najlepsze miejsca na każdej imprezie, ale również jesteś tą, która porywa tłum do zabawy. Jeśli się temu dobrze przyjrzeć, wiąże się to ze sporą odpowiedzialnością – wspomnienia całej sali pełnej ludzi zależą właśnie od tego, w jaki sposób zamienisz przeciętny wieczór w niezapomniane wydarzenie. Podstawowa garderoba cool-dziewczyny to tylko część tej pracy: największe znaczenie ma nienaganne wyczucie muzyki.

Jednakże urodzona w Londynie, a pracująca w Nowym Jorku DJ Chelsea Leyland przenosi swoją odpowiedzialność na jeszcze wyższy poziom. „Poprzez swoją muzykę zabierasz ludzi w podróż”, mówi o ulubionym aspekcie tej pracy. Chociaż w wieczór, w którym miała serwować muzykę jako DJ na raczej eleganckim przyjęciu piżamowym marki Estée Lauder, Leyland leżała przez większą część dnia w łóżku z grypą – aż do momentu, kiedy odzyskała energię i upewniła się, że mimo to może dać występ. Rozmawiałyśmy o muzyce i pięknie nad filiżanką gorącej wody z imbirem i cytryną, a światowej sławy makijażysta Victor Henao wyczarował wieczorowy makijaż typu „kocie oko”, który usunął wszelkie oznaki choroby.

„Jestem beznadziejnym przypadkiem jeśli chodzi o „kocie oko””, przyznała Leyland zachwycając się w lustrze dziełem Henao. „Ale ten makijaż pomaga mi wczuć się w nastrój imprezy”.

Zapoznaj się z radami Henao w celu odtworzenia na sobie imprezowego looku Leyland. Niezależnie, czy wykonujesz makijaż typu „kocie oko” po raz pierwszy, czy potrzebujesz makijażu wieczorowego, czy nawet próbujesz ukryć skutki przeziębienia, ten prosty, szykowny look z pewnością da oszałamiający efekt.

1

„Podstawą tego makijażu jest promienna skóra, dlatego użyłem podkładu Double Wear Makeup To Go, ponieważ zapewnia on wystarczające krycie, a jednocześnie daje naturalne, promienne wykończenie. Nakładam go zawsze najpierw pędzlem, a następnie rozprowadzam gąbeczką, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt”.

2

„Wykończ makijaż omiatając całą twarz bronzerem Bronze Goddess oraz nałóż odrobinę różu Pure Color Blush w odcieniu Lovers Blush na wystające części policzków. Ja wklepuję również niewielką ilość (wielkości małej monety) serum Advanced Night Repair w kości policzkowe, aby je podkreślić”.

3

„Wymodeluj i podkreśl brwi stosując Double Wear Stay-in-Place Brow Lift Duo, a następnie utrwal za pomocą żelu Brow Now Stay-in-Place Brow Gel”.

4

„Chelsea chciała, aby makijaż oczu był w miarę prosty, więc obrysowałem je od góryeyelinerem Little Black Liner w odcieniu Onyx. Jeśli chcesz uzyskać perfekcyjnie wygiętą linię, pamiętaj, że Twoje oczy nie mają takiego samego kształtu, a więc musisz do nich podejść indywidualnie. Narysuj kreskę jako przedłużenie dolnej linii rzęs, wyginając ją w tym kierunku. Następnie, połącz ją z powrotem z górną linią rzęs, a wtedy linia automatycznie stanie się symetryczna”.

5

„Aby dodać oczom odrobinę dodatkowego blasku, narysuj kreskę na dolnej linii wodnej oka używając Double Wear Stay-in-Place Eye Pencil w odcieniu Pearl, a następnie starannie wytuszuj rzęsy za pomocą Sumptuous Knockout Mascara.”

6

„Wykończ makijaż malując usta błyszczykiem Pure Color Envy Sculpting Gloss w odcieniu Suggestive Kiss”.

Posłuchaj playlisty Chelsea Leyland stworzonej na Spotify.

 1. Baby It’s You - Smith
 2. Lola rastaquouère - Serge Gainsbourg
 3. Girl - The Internet, KAYTRANADA
 4. Flashy Flashy (Nicolas Jaar Remix) - Ellen Allien
 5. WestCoast - Solumun Remix - Lana Del Rey
 6. Just - Bicep
 7. I Feel Fine - Original Mix - Hectik Rivero
 8. Drinkee - Sofi Tukker
 9. Love Thang - First Choice
 1. Stung - Noise Cans Remix Quinn XCII, Noise Cans Better Love - Foxes
 2. Better Love - Foxes
 3. She’s Not Me - Jenny Lewis
 4. Lay It All On Me (feat. Ed Sheeran) - Rudimental, Ed Sheeran
 5. Phone Down - Erykah Badu
 6. You’ve Got The Love - Florence + The Machine
 7. Love Yourself - Justin Bieber
 8. The Worst - Jhene Aiko

Produkty z artykułu

Top