STYL żYCIA: DOBRE ŻYCIE

Czytaj z Ust

Wierzcie lub nie, usta są równie wyjątkowe jak odcisk palca.
A pozostawiony przez nie kolorowy odcisk jest kopalnią wiedzy o Twojej osobowości.

Twoje usta przekazują wiele informacji (mamy nadzieję, że większość z nich to coś miłego). A według specjalistki zajmującej się odczytywaniem znaczenia z ust Jilly Eddy, Twoje usta, a w szczególności odcisk jaki zostawiają, również mówią wiele o Tobie. Lipsologia, znana również jako odczytywanie znaczenia z odcisku warg, jest sztuką i nauką dokonywania oceny cech osobowości w oparciu o wielkość, kształt, położenie, linie, znaki i intensywność indywidualnego odcisku ust. Eddy dokonała analizy tysiąca odcisków warg w swojej ponad 20-letniej karierze i uważa, że drobne cechy charakterystyczne mogą rzucić wiele światła na naszą osobowość.

Stworzenie odcisku jest równie łatwe jak nałożenie pomadki, a dzięki naszej nowej pomadce Pure Color Envy Hi-Lustre Lipstick, Twój pocałunek może naprawdę błyszczeć. W związku z tym Estée Stories zwróciły się do Eddy o podanie głównych cech charakterystycznych, na które trzeba zwrócić uwagę, aby odczytać własny odcisk ust. Nałóż po prostu swój ulubiony odcień pomadki, dwukrotnie przyciśnij wargi do kartki papieru (tak, aby uzyskać dwa różne odciski – pamiętaj, aby ponownie nałożyć pomadkę między jednym a drugim odciskiem) i rozpocznij odkrywanie siebie. Do Twojego odcisku może pasować kilka cech opisanych poniżej, ale wszystkie one powodują, że jesteś jedynym w swoim rodzaju płatkiem śniegu.

Kąciki ust

Zakrzywione do góry + zamknięte
Taki odcisk oznacza, że jesteś osobą niefrasobliwą. Jesteś optymistką, ale jesteś również przyzwyczajona do tego, by sprawy układały się po Twojej myśli – innymi słowy, niełatwo przychodzi Ci zaakceptowanie większych zmian. Przy podejmowaniu decyzji nie lubisz być poganiana; raczej dogłębnie rozważasz potencjalne konsekwencje, ale zawsze przy tym widzisz dobre strony.

Niedochodzące do końca + otwarte
Robisz co możesz, aby koncentrować się na dbaniu o interesy. Wolisz iść utartą ścieżką i zwykle nie lubisz tworzyć zamieszania. Jednakże otwarte kąciki wskazują, że jesteś gotowa na zmianę – im szerzej są otwarte, tym szybciej czekasz na zmianę i będziesz w niej aktywnie uczestniczyć.


Łuk Kupidyna

Nieznaczny do średniego
Wcięcie w kształcie litery V na środku górnej wargi to łuk Kupidyna, ale nie u każdego jest on mocno zarysowany. Jeśli Twój łuk jest widoczny na odcisku, zwykle oznacza to osobę zrównoważoną, skłonną do współpracy i wszechstronną. Te cechy powodują, że jesteś wspaniałą mediatorką i negocjatorką, która widzi wszystkie strony danej sytuacji i umie znaleźć rozwiązanie dobre dla wszystkich zainteresowanych. Posiadasz również niesamowitą umiejętność, która sprawia, że każdy kogo spotkasz uważa, że masz na uwadze jego najlepszy interes.

Brak łuku Kupidyna
Nie lubisz, kiedy mówi Ci się co masz robić. Z przyjemnością pomagasz innym, ale najlepiej, aby od razu powiedzieli Ci, czego oczekują, podali termin rozwiązania problemu i zostawili Cię z nim sam na sam. Potrafisz sama znaleźć najlepsze rozwiązanie danego problemu i do tego na czas. Ale kiedy tylko ktoś próbuje wtrącić swoje trzy grosze, wszystko może się zdarzyć.


Kształt

Prostokątny/kwadratowy
Oba kształty wskazują, że podobnie jak drzewo, jesteś osobą o mocnych podstawach i niełatwo Cię powalić. Oznacza to, że mocno wierzysz w swoje przekonania i znasz swoje ograniczenia. W swojej rodzinie lub grupie przyjaciół jesteś osobą, na którą każdy może liczyć. Jesteś szanowana za to, że umiesz pomagać oraz dawać jasne wskazówki.

Trójkątny
Krótko mówiąc, dobrze radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Jesteś osobą, której wszystko się udaje, ale nie upajasz się chwałą tylko umiesz działać zakulisowo. Posiadasz wyjątkową umiejętność rozpoznawania i pielęgnowania mocnych stron i talentów u innych, dając inspirację osobom wokół Ciebie do sięgania wyżej i realizacji celów.


Produkty z artykułu

Top