PIĘKNO: Momenty

Nowatorski eyeliner

Nie ma nic prostszego niż wypróbowanie najnowszego trendu w makijażu oczu. Uwierzcie nam, że ma on naprawdę wielki potencjał. de.

JJeśli pomyślimy o twarzy jak o płótnie, okaże się, że istnieje tyle kombinacji, ile artysta może stworzyć zanim przekształci obraz impresjonisty w dzieło surrealisty. Kolorowe kosmetyki nakładamy na usta, policzki i powieki, a pozostałe partie twarzy pozostawiamy w naturalnym kolorze. Tak więc w przypadku, gdy pojawia się świeży look inspirujący do użycia koloru w nieoczekiwany sposób, nasze oczy szeroko nam się otwierają w oczekiwaniu (i to nie tylko z powodu makijażu).

Co więcej, taki makijaż jest bardzo łatwy w wykonaniu. Po prostu przenieś sposób aplikacji kolorowego cienia do powiek lub linera z górnej powieki na dolną linię rzęs i zostaw część nad oczami w naturalnym kolorze. Makijaż taki doda niespodziewanej dawki koloru, która sprawi, że Twoje oczy będą wyglądać na większe i jaśniejsze. Kluczem w tej stylizacji jest rozprowadzenie koloru przy pomocy pędzelka do blendowania cieni do powiek, aby uniknąć zbyt ostrych linii—chcemy uzyskać miękki kolor pod oczami. Aby uniknąć efektu „szopa pracza w kolorze tęczy”, przed i po nałożeniu cieni, omieć partie pod oczami sypkim pudrem. Być może zauważysz więcej niż zwykle spojrzeń w Twoim kierunku, ale będą to spojrzenia pełne podziwu dla Twojego artystycznego kunsztu.

Produkty z artykułu

Top