INSPIRACJE: ROZMOWA Z AERIN

Moja Idealna Oaza

Aerin Lauder opowiada o podróżach, pięknie oraz inspiracji, która doprowadziła do stworzenia najnowszych perfum w jej linii kultowych zapachów - Mediterranean Honeysuckle.

INSPIRACJE

Czym przyciąga Cię rejon Morza Śródziemnego?
Kultura śródziemnomorska skupia się na radości płynącej z życia, co uwielbiam i szanuję. Dorastając w Nowym Jorku oraz prowadząc rodzinny biznes, jestem ciągle w podróży. A sama myśl o Morzu Śródziemnym lub jego zapach pozwalają mi się odprężyć. Do głowy przychodzi mi natychmiast wizja długiego, późnego lunchu nad samym morzem. Staram się więc pojechać tam przynajmniej raz w roku.

Uważam, że taka podróż stanowi wspaniałą równowagę pomiędzy oazą, kulturą, morzem i słońcem i zawsze ma w sobie element zaskoczenia. Sprawia mi to przyjemność. Jestem wzrokowcem, uwielbiam więc obserwować styl innych ludzi oraz odkrywać nowe sklepy, restauracje, miejsca, które są warte odwiedzenia. Uważam, że rejon Morza Śródziemnego ma bardzo bogatą historię. Zawsze można coś tam odkryć.

Jakie są Twoje ulubione kierunki podróży?
Moim zdaniem włoska część rejonu Morza Śródziemnego jest naprawdę cudowna, dzięki swojej naturalności. Jest tam swobodnie i gorąco. Ludzie są gościnni. Jedzenie jest przepyszne. Lubię zatrzymywać się w hotelu Sirenuse w Positano oraz w hotelu Il Pellicano w Porto Ercole. Każdemu, kto wybiera się nad Morze Śródziemne radzę, aby żył tam jak tubylec. Nie róbcie zbyt wielu planów. Po prostu zwiedzajcie miasteczko, spacerujcie i rozbudzajcie wszystkie swoje zmysły. Jedzcie późny lunch, popijacie różowe wino i zanurzcie stopy w morzu.

Jak się ubierasz, kiedy jedziesz nad Morze Śródziemne?
Zdecydowanie noszę dużo białych i kolorowych ubrań i dodatków np. cudowne białe szorty, śliczne tuniki, turkusową biżuterię, duże okulary słoneczne, złote sandały Capri i bransoletki, kolorowe bikini oraz słomkowe dodatki. Uwielbiam małą torbę z rafii z naszej kolekcji. Mam ją w kilku różnych kolorach. To są moje śródziemnomorskie akcesoria.

Moja fryzura to dosłownie fryzura plażowa – rozczesane włosy po wyjściu z wody. Zawsze podróżuję z małym grzebieniem [AERIN] więc mogę pójść popływać, a potem pozwolić włosom wyschnąć na powietrzu, dzięki czemu są świeże i nie wymagają żadnych zabiegów z mojej strony. Jeśli chodzi o makijaż, decyduję się na naturalny look. Uwielbiam nasz puder brązujący, odżywkę do ust, tusz do rzęs i bardzo naturalny błyszczyk do ust. W naszej ofercie mamy błyszczyk, który nazywa się Weekend i zwykle to jego zabieram ze sobą. Oczywistym zapachem jest Mediterranean Honeysuckle, inspiracją dla którego była południowa Francja. Zwykle zabieram też ze sobą balsam do opalania z naszej kolekcji.

W jaki sposób rejon Morza Śródziemnego zainspirował Cię do stworzenia nowego zapachu?
Zapach został zainspirowany ideą Morza Śródziemnego. Ma cudowną, zieloną nutę dzięki Bourgeon de Cassis, słodką nutę nadaje mu kapryfolium, głębiej wyczuwamy grejpfrut, olejek z bergamotki i olejek mandarynkowy. Daje to wrażenie jakby wąchało się powietrze wokół siebie tuż po wyjściu z wody. Bardzo świeży zapach.

Zawsze lubię, aby moje zapachy miały kwiatową nutę, ponieważ ma ona silny wpływ na nasz nastrój i wspomnienia. Kapryfolium jest delikatnym, kobiecym kwiatem, który rośnie w rejonie Morza Śródziemnego. Kiedy go wącham, wracam myślami do chwili kiedy siedzę na ciepłej plaży nad samym morzem.

Zapach naprawdę daje wrażenie jakby wąchało się powietrze wokół siebie tuż po wyjściu z wody. Jest to bardzo świeży zapach.

Wybrałaś cztery blogerki z całego świata, aby towarzyszyły Ci w kampanii promującej Twój nowy zapach. Który aspekt ich pracy przypadł Ci do gustu?
Pracuję razem z Lucy Williams z Fashion Me Now z Wielkiej Brytanii, Zanitą Whittington z Australii, Olivią Thébaut z Francji oraz Julie Sarinaną z Sincerely Jules ze Stanów Zjednoczonych. Interesujące jest to, że wszystkie mają ogromną wrażliwość na piękno pomimo tego, że pochodzą z różnych stron świata, a ich punkt widzenia to relaks i aspiracje. W ich pracy jest cudowna dawka kobiecości.

Ostatnie pytanie: co chciałabyś, aby Mediterranean Honeysuckle dawał kobietom, które go używają?
Mediterranean Honeysuckle pozwala Ci podróżować, fizycznie lub w marzeniach, i uważam, że to jest najważniejsze w całej tej koncepcji. Jeśli wejdziesz na Aerin.com, zobaczysz, że mamy tam produkty, które opracowaliśmy tylko dla tej kolekcji np. deskę surfingową, szorty, przywieszkę do walizki i okładkę na paszport. Ten zapach naprawdę definiuje ten rodzaj relaksu. W odróżnieniu od naszych wcześniejszych, innych zapachów, te perfumy pozwalają Ci marzyć o wakacjach. To jak wakacje we flakoniku.

Opowiedz nam swoje wrażenia z podróży z aplikacją mobilną #MyPerfectEscape, Perfectescape.aerin.com

Produkty z artykułu

Top