PIĘKNO: Porady ekspertów

Lipstick Envy

INSPIRACJE

Wraz z makijażystką, fotografem i blogerką Robin Black prowadzącą blog „Beauty Is Boring” pokażemy, jak można używać swoich ulubionych klasycznych kosmetyków w nowy, nietypowy sposób.

Jeśli chodzi o pomadki, to ich wielki wybór może przyprawić o zawrót głowy. Nasza ulubiona, kultowa pomadka Pure Color Envy występuje w 130 odcieniach i sześciu różnych wykończeniach. I chociaż uwielbiamy posiadać cały arsenał odcieni do tworzenia najróżniejszych makijaży, to nawet najbardziej oddane entuzjastki pomadek muszą przyznać, że znalezienie tej właściwej wśród tylu różnych opcji to praca godna Heraklesa.

W związku z tym, o pomoc w analizie wszystkich opcji – począwszy od lśniących po matowe i od odcienia śliwki po odcień persymony - poprosiliśmy makijażystkę Robin Black. Pomoże nam ona również ustalić, które najbardziej kultowe odcienie i wykończenia zasługują na stałe miejsce w naszych osobistych zestawach.

Jeśli nie widziałaś jeszcze wzrokowej uczty, jaką zapewnia blog „Beauty Is Boring” prowadzony przez Robin Black, przygotuj się na to, że dostarczy Ci on wielu inspiracji. Po ponad dekadzie spędzonej na niezliczonych sesjach fotograficznych dla magazynów, kampaniach reklamowych, pokazach mody i tym podobnych wydarzeniach, Robin, będąca z zawodu makijażystką, nabrała ochoty, aby stanąć po drugiej stronie kamery i samodzielnie wyreżyserować i sfotografować opracowywane przez nią porady dotyczące wykonania olśniewających makijaży.

Wszystko zaczęło się od modelek, które prosiły Robin, aby dała upust swojej prawdziwej kreatywności podczas robienia ich makijaży. Zapraszała je więc do prowizorycznego studio w swoim domu i pozwalała na realizację ich najdziwniejszych fantazji w dziedzinie makijażu, dokumentując to wszystko Polaroidem.

To czysty zbieg okoliczności, że zaczęła prowadzić blog – po tym jak zaczęła wstawiać zdjęcia w sieci i na Instagramie pod nazwą @beautyisboring, szybko odkryła, że kobiety pragną czegoś więcej. Robin zaczęła wzbogacać swoją stronę instruktażami w formie filmików wideo, zdjęciami zdobywającymi popularność na Pintereście i niekończącym się strumieniem inspiracji makijażowych, zdobywając nagrodę Refinery29 Beauty Innovator Award za swoją pracę, która w odróżnieniu od nazwy bloga nie jest ani trochę nudna.

Wszystko to spowodowało, że poprosiliśmy ją o pomoc ze 130 odcieniami pomadki Pure Color Envy Lipstick. To pierwsze wideo z serii filmików, które nakręciliśmy razem z Robin Black. Każdy z nich ma na celu na nowo rozpalić Twoją pasję do kosmetyków używanych na co dzień. Bo czyż piękno nie jest po to, aby inspirować?

JEŚLI ZAINSPIROWAŁO CIĘ NASZE WIDEO, UŻYLIŚMY W NIM NASTĘPUJĄCE PRODUKTY I ODCIENIE:

Obejrzyj też następne filmiki, które będą pojawiać się w kolejnych miesiącach. Aby dowiedzieć się więcej o Robin Black i jej pracy, wejdź na tę stronę: beautyisboring.com.

Produkty z artykułu

Top