PIĘKNO: Instagratyfikacja

Odważne i piękne

Polubiłaś je na Instagramie – teraz Twoje ulubione snapy z mediów społecznościowych są tylko na kliknięcie od Ciebie.

Pure Color Envy
Podkreślający cień do powiek do stosowania na mokro/sucho


Nakładać na mokro czy stosować na sucho - oto jest pytanie. Dzięki tym wszechstronnym, pojedynczym cieniom do powiek, nie musisz dokonywać tego wyboru. Hybrydowa formuła daje Ci wszystko co najlepsze w pudrze, kremie i żelu pozwalając na wykreowanie wielu niesamowitych makijaży.

Ponieważ zwykle pozbywamy się tych małych, gąbkowych aplikatorów, które dołączane są do cieni, poniżej podajemy trzy istotne powody, dla których nie powinnaś tego robić:

1. Łatwe podkreślenie: Zwilż gąbkowy aplikator mgiełką do utrwalania makijażu jak np. Set + Refresh Perfecting Makeup Mist (możesz również zrobić to przy użyciu wody). Zanurz jedynie końcówkę aplikatora w cieniu, a następnie rozsmaruj wzdłuż linii rzęs, aby podkreślić oczy odrobiną koloru. Nakładana warstwowo formuła potęguje ten efekt, więc możesz powtarzać ten krok aż uzyskasz pożądany stopień podkreślenia.

2. Łatwa intensywność: Użyj zwilżonego gąbkowego aplikatora do rozprowadzenia pigmentu na całej powiece. Aplikacja na mokro zwiększa intensywność cienia i pomaga Ci w jego bardziej precyzyjnym nałożeniu.

3. Łatwe efekty: Aby uzyskać podwójny efekt, zafunduj sobie oko w stylu ombré będące połączeniem aplikacji cienia na mokro i sucho. Dokonując wyboru odcienia, nałóż cień na sucho palcem lub pędzelkiem od linii rzęs aż do miejsca załamania powieki, a uzyskasz delikatnie rozmyty kolor. Następnie za pomocą zwilżonej gąbeczki, przesuń przez dolną połowę powieki tym samym cieniem. Zblenduj razem suchym pędzelkiem, aby uzyskać wykończenie a’la akwarela.

Bonusowa porada zanim położysz się spać: Zanurz aplikator w preparacie do usuwania makijażu oczu i ust - Take It Away Gentle Eye and Lip LongWear Makeup Remover, aby zmyć pozostałości po makijażu przed położeniem się do łóżka. Jednocześnie oczyścisz rzęsy i gąbeczkę!

Dzięki tak wielu możliwościom ich zastosowania, nikogo nie powinien dziwić radosny taniec tych aplikatorów.

Produkty z artykułu

Top