PIĘKNO: Wybór Wydawcy

POTĘGA KWIATÓW

Mając tak wiele produktów Estée Lauder do wyboru, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób. Oto co kochamy w tym miesiącu.

Kolekcja Re-Nutriv Ultimate Lift
Regenerating Youth

Kwiaty od lat są kluczowym źródłem inspiracji jeśli chodzi o pielęgnację urody. Kochamy je oczywiście za ich zapach, ale oferują nam równie niesamowite efekty w dziedzinie pielęgnacji skóry. W tym przypadku, zwracamy uwagę na nową kolekcję Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Collection. Zawiera wyjątkowy eliksir Floralixir™ Dew, składający się z dwóch wyjątkowych kwiatów słynących ze zdolności do przeżycia i kwitnięcia w najsurowszych warunkach klimatycznych. Jeden z nich – Goryczka Himalajska – pochodzi z przenikliwie zimnego, najwyższego na świecie pasma gór. Jest ceniona w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej od tysiąca lat i uważa się, że ma wpływ na przemianę ciała i umysłu. Drugi – Brazylijski Wieczny Kwiat – pochodzi z opustoszałego regionu Serra do Espinhaço w Brazylii, w którym rozwija się i kwitnie pomimo suchej, pozbawionej substancji odżywczych gleby i intensywnej ekspozycji na działanie promieni słonecznych.

Razem, te dwa niezwykłe kwiaty, wzmocnione silnie działającymi technologiami Re-Nutriv, pomagają skórze wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą i odmienioną. To tak jakby skóra przeszła ponowny trening, aby wyglądać i zachowywać się jak młodsza skóra. Ta cudowna formuła dostępna jest w formie skoncentrowanego serum, bogatego, luksusowego kremu lub lekkiego, kremowego żelu oraz komfortowo delikatnego kremu pod oczy. To wejście na wyższy poziom kwiatowej potęgi.

Produkty z artykułu

Top