PIĘKNO: Wybór Redakcji

Piękne usta

Mając tak wiele produktów Estée Lauder do wyboru, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób. Oto co kochamy w tym miesiącu.

Balsam do ust Pure Color Envy
Blooming Lip Balm

Balsam do ust niekoniecznie jest najseksowniejszym produktem w naszych kosmetyczkach, ale z pewnością jest nam niezbędny. Spełnia swoje podstawowe zadanie – nawilża usta i chroni je przed pierzchnięciem. Jest również tym jedynym produktem, po który ciągle sięgamy do naszych kosmetyczek w ciągu dnia.

Jednakże balsam do ust Blooming Lip Balm to kolejny, wyższy poziom tego znanego i podstawowego produktu. Nie tylko ma właściwości odżywcze, ale jego formuła zawiera również kompleks nawilżający regularnie uwalniający kwas hialuronowy, który zwiększa zdolność Twoich ust do zatrzymywania wilgoci. Lepiej nawilżone usta to mniej czasu spędzanego na sięganie do kosmetyczki w celu ponownej aplikacji balsamu do ust trzeci raz w ciągu godziny.

Co więcej, ten balsam nadaje wargom zdrowy, subtelny kolor. Stosuj samodzielnie, aby pobudzić do życia Twoje usta i nadać im miękki, różowy blask lub jako nawilżającą bazę pod pomadkę. Jak wszystkie wiemy zbliża się zima, więc z radością już teraz powitamy gotowy plan ich ochrony.

Produkty z artykułu

Top