PIĘKNO: WYBÓR REDAKCJI

Rozświetl to

Mając tak wiele produktów Estée Lauder do wyboru, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób.
Oto co kochamy w tym miesiącu.


Bronze Goddess
Summer Glow Multi-Palette

Nikt chyba nie zaprzeczy, że rozświetlacze są teraz na topie – jeśli termin „strobing” wszedł w tym roku do Twojego słownika, wiesz już dlaczego. Ale podobnie jak włosy w stylu ombre i aksamitno-matowe usta, trend ten wyszedł poza uwiecznione na Instagramie porady i stał się oficjalnie głównym nurtem.

Istnieje mnóstwo sposobów i produktów o różnych konsystencjach do strobingu: kosmetyki pudrowe, kremowe i płynne. My kochamy trójkolorową wersję pudrową z rozświetlaczem, różem i bronzerem w odcieniach, które nadadzą Twojej skórze ciepłego, promiennego blasku niezależnie od miejsca, w którym je nałożysz. Zacznij od brązowego odcienia, nakładając go wzdłuż linii włosów i podbródka, wzdłuż grzbietu nosa oraz we wklęsłych częściach policzków. Dodaj odrobinę koloru na wystających częściach policzków, nakładając róż (środkowy cień). Na koniec, dodaj cerze blasku za pomocą rozświetlacza (najjaśniejszy, perłowy odcień), rozprowadź go opuszkami palców na szczycie kości policzkowych, pod łukiem brwiowym, w wewnętrznych kącikach oczu i nad ustami – na łuku kupidyna. Pomoże to Twojej skórze złapać światło w miejscach, w których w naturalny sposób dociera do twarzy, rzucając super korzystne refleksy.

Ponieważ kochamy wielozadaniowe produkty, które oszczędzają nasz czas, uwielbiamy sposób, w jaki ta paletka może być również wykorzystywana jako zestaw trzech rozświetlających cieni do powiek. Zmieszaj po prostu najjaśniejszy i najciemniejszy odcień, a otrzymasz letni, brązowawy cień do powiek, który możesz stosować przez cały rok. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz używać tych kosmetyków, nie ma nic złego w tym, aby Twoja twarz promieniała zdrowym blaskiem.

Produkty z artykułu

Top