PIĘKNO: Wybór Wydawcy

SŁODYCZE DLA OCZU

Mając tak duży wybór produktów Estée Lauder, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób. Oto co podoba nam się w tym miesiącu.

Nutritious Vitality8™ Radiant Eye Jelly

Jego błyszczące, czerwone opakowanie może przypominać wielkiego cukierka, jednakże jego zawartość oferuje znacznie więcej: nowy Nutritious Vitality8™ Radiant Eye Jelly zawiera substancje nawilżające, dodające energii i odżywcze. Konsystencja, inspirowana koreańską pielęgnacją, to mocno chłodząca galaretka, która rozpuszcza się na skórze, błyskawicznie budząc do życia zmęczone i opuchnięte oczy. Ta kulka energii działa jeszcze długo po aplikacji, zapewniając skórze całodzienne nawilżenie i pomagając wygładzić drobne linie wynikające z przesuszenia skóry. W odróżnieniu od bardziej zmiękczających kremów, które do nawilżania wykorzystują olejki, lekka i szybko wchłaniająca się formuła galaretki nie będzie przeszkadzać w zrobieniu makijażu. Produkt nakładaj rano i wieczorem, delikatnie wklepując go wokół oczu.

Olśniewający, kulisty, czerwony słoiczek to jeden z produktów z energetyzującej linii Nutritious, który musisz mieć. Produkty tej linii zawierają silnie działającą antyoksydacyjną mieszankę granatu, super jagód i innych składników. Zawierają substancje odżywcze, a szeroka gama produktów obejmuje płyny do demakijażu, produkty nawilżające i maseczki. Czyż nie jest to słodkie?

Produkty z artykułu

Top