PIĘKNO: Wybór Redakcji

Wsparcie dla łuków brwiowych

Mając tak wiele produktów Estée Lauder do wyboru, trudno jest wymienić te ulubione. Ale to nas nie powstrzymuje od podejmowania takich prób. Oto co kochamy w tym miesiącu.


Wielozdaniowy produkt do podkreślania piękna Twoich brwi - The Brow Multi-Tasker

Brwi są tą częścią twarzy, która łatwo może usunąć się na bok, ustępując pola bardziej oczywistym partiom twarzy takim jak usta i oczy czy oczywiście idealna skóra. W rzeczywistości jednak brwi są prawdopodobnie najważniejszą częścią naszej twarzy, pełniąc funkcję ramy dla pozostałych jej partii. Pięknie wymodelowana brew dodaje równowagi i ostatecznego wykończenia; dla niewprawnego oka może wydawać się, że wymaga to sporo pracy.

Ale wcale tak nie jest - dzięki naszemu nowemu produktowi do pielęgnacji brwi 3-w-1 - Brow Multi-Tasker zapewnisz pełne wsparcie swoim łukom brwiowym. Brow Multi-Tasker to kredka, puder i szczoteczka w jednym, wygodnym opakowaniu w formie pióra. To produkt, po który będziesz chciała sięgnąć jako pierwszy wykonując makijaż o poranku czy wybierając się na drinka po pracy.

Nie tylko masz trzy produkty w jednym opakowaniu, ale również możesz stosować je, aby uzyskać różne efekty. Nasz makijażysta Blair Patterson, który ściśle współpracował nad stworzeniem tego narzędzia z naszymi zespołami ds. rozwoju nowych produktów, zapewnia, że jest to najbardziej funkcjonalny kosmetyk. „Tak, możesz użyć linera i pudru razem w celu uzyskania mocno podkreślonych brwi,” wyjaśnia. „Ale nie daj się rutynie i wypróbuj każdy z tych produktów osobno na różne okazje.”

Szczoteczka: aby uzyskać naturalne i delikatne brwi, zastosuj wyłącznie tę końcówkę i uczesz nią brwi.

Kredka: Aby podkreślić i wymodelować brwi, użyj końcówki z kredką. Ma ona wyjątkową, trójkątną końcówkę, która pomoże Ci stworzyć perfekcyjną kreskę, wyglądającą zupełnie jak Twoje prawdziwe włoski. Pozwoli Ci to na stworzenie ramy dla Twoich oczu i wyeksponowanie cieni do powiek.

Puder: Aby nadać brwiom miękkości i puszystości, przekręć i otwórz środek pióra, w którym znajduje się aplikator z końcówką w formie gąbeczki z pudrem do brwi. Dotknięcie brwi perłowym pigmentem znajdującym się wewnątrz, w miękki sposób rozświetli Twoje brwi i rozjaśni całą okolicę oczu.

Teraz możesz zostać mistrzem kreowania Twoich wymarzonych brwi.

Produkty z artykułu

Top