PIĘKNO: TEN MOMENT

Podwójne oczyszczanie

Może to brzmieć jak podwójny wysiłek, ale eksperci od urody i osoby dobrze poinformowane ręczą za to rozwiązanie.


Najnowszy, azjatycki fenomen w dziedzinie pielęgnacji skóry: podwójne oczyszczanie. Jest to również sekretna metoda uzyskania cery pełnej blasku.

Możesz zastanawiać się, dlaczego mycie twarzy dwa razy jest naprawdę konieczne. Pomyśl o tym, nie tyle jak o myciu, a bardziej o szansie na odnowienie i odświeżenie skóry na różne sposoby. (Plus musisz robić to jedynie wieczorem. Nie chcemy pozbawić Cię całego Twojego wolnego czasu). Pewne formuły i składniki oczyszczające, jak np. olejki są najlepsze do usunięcia makijażu i filtrów przeciwsłonecznych podczas, gdy konsystencja pianki lepiej pozbywa się zanieczyszczeń, które gromadzą się na Twojej skórze przez cały dzień. Ten dodatkowy krok w pielęgnacji nie tylko dodatkowo oczyści Twoją skórę, ale również złuszczy martwe komórki, a więc aktywne składniki z pozostałych części Twoich zabiegów pielęgnacyjnych mogą przenikać w skórę bardziej skutecznie.

Kupiłaś ten pomysł? Poniżej przedstawiamy wskazówki, jak należy dokładnie przejść przez proces podwójnego oczyszczania skóry:

Zacznij od preparatu oczyszczającego twarz na bazie olejku, np. Advanced Night Micro Cleansing Balm. Wmasuj go w suchą skórę i pozwól mu roztopić się w odżywczy olejek, który usunie pierwszą warstwę znajdującą się na skórze – nie tylko makijaż i kosmetyki z filtrem przeciwsłonecznym, ale nawet zanieczyszczenia ze środowiska. Spryskaj olejek wodą a zmieni się on w mleczny preparat oczyszczający, który oczyści skórę.

Następnie sięgnij po piankowy preparat oczyszczający, który jest odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry. To dodatkowe mycie pomaga jeszcze lepiej oczyścić skórę, pozostawiając ją świeżą i pełną naturalnego blasku. Następnie sięgnij po piankowy preparat oczyszczający, który jest odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry. To dodatkowe mycie pomaga jeszcze lepiej oczyścić skórę, pozostawiając ją świeżą i pełną naturalnego blasku. Dla suchej skóry polecamy Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask aby odblokować pory.

Różnicę zauważysz już po kilku dniach i będziesz podwójnie zadowolona, że wypróbowałaś ten sposób.

Produkty z artykułu

Top