PIĘKNO
Kliknij tutaj, aby zobaczyć odkrycia Irene.
PIĘKNO: MAKIJAŻ

Piękno jest wszędzie

Współpracująca z Estée Lauder makijażystka
Irene Kim tworzy magię, gdziekolwiek się pojawi.
Zobacz tutaj, co się wydarzyło w pewne słoneczne popołudnie w Paryżu.

Dla każdego, kto spędził czas z ulubienicą mediów społecznościowych - Irene Kim, to doświadczenie nie jest nowością. Mieliśmy dużo szczęścia, że udało nam się uchwycić jedno popołudnie paryskiego życia makijażystki współpracującej z Estée Lauder, w otoczeniu obrazów i dźwięków (oraz zapachów!) Miasta Światła.

„Kocham sposób w jaki [Modern Muse] łączy się z moim naturalnym zapachem w ciągu dnia. To podstawowy zapach każdej ‘cool girl’”.

Double Wear Makeup To Go:

„Uwielbiam Double Wear, ponieważ wygląda bardzo naturalnie i daje mi śliczny, równomierny odcień skóry”.

Brow Now Volumizing Brow Tint:

„Przed aplikacją, zawsze usuwam nadmiar produktu ze szczoteczki – dzięki temu moje brwi mają jeszcze bardziej naturalny wygląd”.

Little Black Primer:

„[Używam tej bazy] codziennie. Na dzień używam jej jako maskary lub nakładam pod tusz, aby nadać rzęsom większej objętości. Czasami stosuję ją nawet na brwi, aby je wzmocnić”.

Pure Color Envy Sculpting Lipstick In Tumultuous Pink:

„Uwielbiam ten odcień, ponieważ daje moim wargom delikatne, różowe zabarwienie. Świetnie spełnia swoją rolę w ciągu dnia dodając ustom odrobiny koloru. W łatwy sposób można uzyskać wieczorowy charakter, nakładając grubszą warstwę pomadki na specjalne okazje”.

Modern Muse:

„Kocham sposób w jaki łączy się z zapachem mojej skóry w ciągu dnia. To zapach, który nie jest zbyt dominujący, niezależnie jak blisko znajdziesz się drugiej osoby! „Ogłasza” Twoją obecność w niewymuszony sposób powodując, że ludzie odwracają za Tobą głowę i pozostawia przyjemne wspomnienie”.

Produkty z artykułu

Top