STYL żYCIA: Sztuka życia

Zapachy czasu

Nasza Dyrektor ds. Stylu i Wizerunku, Założycielka i Dyrektor Kreatywna marki AERIN opowiada o magii tuberozy w swojej nowej kolekcji zapachów.

Dzień i noc to dobrze znane obszary w świecie pielęgnacji urody. Każda z nas ma swój poranny rytuał, zgodnie z którym wykonuje zabiegi pielęgnacyjne skóry i nakłada subtelny lub mocny makijaż – w zależności od typu osobowości. Oprócz tego istnieją również wieczorne rytuały, podczas których oczyszczamy twarz i przygotowujemy skórę na nocny odpoczynek. Ale czy kiedykolwiek myślałaś o zastosowaniu zasady dzień i noc do perfum? Pewne zapachy – a nawet same składniki – mogą wyraźnie różnić się zapachem rano i wieczorem. Aerin Lauder wykorzystała tę właściwość w najnowszej wersji swoich perfum.

Uważana przez długi czas za symbol miłości i przyjaźni, tuberoza to wysoko ceniony kwiat słynący z odkrywania różnych wrażeń zapachowych w różnych porach dnia. Zainspirowana tą charakterystyczną cechą tuberozy, Aerin wprowadziła swój pomysł w życie i stworzyła dwa luksusowe perfumy: Tuberose Le Jour, „zainspirowany magicznymi polami kwiatów tuberozy uprawianymi w Indiach” wyjaśnia Aerin oraz Tuberose Le Soir, „zainspirowany i oddający elegancką moc ich zapachu.”

W związku z Kampanią na rzecz walki z rakiem piersi prowadzoną przez firmę Estée Lauder, Aerin prowadzi badania, czy koncepcja dzień-noc dotyczy również biżuterii. „Wspaniałym sposobem na transformację naszej dziennej kreacji w wieczorową jest założenie odpowiedniej biżuterii” wyjaśnia. Aerin wybrała dwie sztuki ze swojej własnej kolekcji biżuterii i przekazała je na aukcję w domu aukcyjnym Sotheby, z której uzyskane środki zasiliły konto Fundacji Badań nad Rakiem Piersi (Breast Cancer Research Foundation®). Obejrzyj zamieszczony powyżej filmik i dowiedz się więcej o nowym zapachu Aerin, jej biżuterii i powiązaniach z tą sprawą.

Produkty z artykułu

Top