O Aerin

PIĘKNO AERIN

Wierzę, że uroda ma duże znaczenie. Rozumiem również jak dużym wyzwaniem jest dbanie o swój świetny wygląd próbując równocześnie pogodzić pracę zawodową, życie rodzinne i obowiązki domowe. Moje własne życie posłużyło mi za inspirację do stworzenia kolekcji, dzięki której dbanie o urodę nie wymaga wysiłku, jest łatwe i przyjemne.

Kolekcja AERIN Essentials to starannie dobrany zestaw produktów, bez których po prostu nie mogę się obejść, podobnie jak kolekcja AERIN Color. Kiedy co sezon uaktualniam moje, własne kolory, jednocześnie aktualizuję też Twoje. Jedną z moich ulubionych rzeczy jest wyjątkowy, kwiatowy element w każdym produkcie, który dodaje specjalnego posmaku luksusu wszystkim kosmetykom z kolekcji AERIN.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ona równie mocno jak mnie.

 

O AERIN

AERIN jest światową marką lifestylową zainspirowaną wrodzonym wyczuciem stylu jej założycielki. Celem marki jest spowodowanie, aby kobiety czuły się pewnie i pięknie, poprzez stworzenie wysokiej jakości produktów, stanowiących odbicie naturalnego luzu i wyrafinowania Aerin Lauder, w takich kategoriach jak uroda, modne akcesoria i elementy wyposażenia wnętrz.

AERIN ma zdecydowanie nowoczesne podejście, które przemawia do kobiet z mnóstwem obowiązków i które inspiruje moda oraz kreatywność.

Jako absolwentka Szkoły Komunikacji Annenbergna Uniwersytecie Pensylwania, Aerin rozpoczęła karierę zawodową w firmie Estée Lauder w 1992 roku. Zajmowała różne stanowiska kierownicze, w tym stanowisko Starszej Wice-Prezes (Senior Vice President) i Dyrektor Kreatywnej (Creative Director). Obecnie pracuje na stanowisku Dyrektor ds. Stylu i Wizerunku (Style and Image Director) w firmie Estée Lauder.

Top